loader
 


Laatste reacties

Haarlem Jazzstad beleven

01-09-2010, 16:05 • 2221 keer gelezen
Haarlem Jazzstad beleven

Het is nu bijna twee weken geleden dat de laatste tonen van Haarlem Jazzstad over de Grote Markt schalde. Een spannende en inspannende editie voor bestuur en alle betrokkenen. De komende weken zal het festival worden geëvalueerd en worden de eerste bouwstenen voor de editie van 2011 geplaatst. Opmeer PR & Communicatie werd door de organisatie ingezet voor diverse communicatieopdrachten. Daardoor was ik ook als sponsor bij het evenement betrokken. U kunt in dit weblog lezen hoe ik Haarlem Jazzstad heb ervaren.

Ik ben al lang betrokken bij Haarlem Jazzstad. Het festival zelf bezoek ik al jaren zeer intens. Hoewel ik geen grote jazzfan ben hoor ik de muziek graag, zeker als het live wordt gespeeld. Maar daarnaast is Haarlem Jazzstad voor een echte Haarlemmer het moment om met (oude) vrienden te genieten van de sfeer in onze stad. Enkele jaren geleden ben ik benaderd om een rol te spelen binnen de Businessfriends Haarlem Jazzstad. Een businessclub waar sponsors van Haarlem Jazzstad elkaar kunnen ontmoeten om zo de binding met het evenement te vergroten. Drie jaar geleden ben ik door het bestuur van de stichting gevraagd om als woordvoerder op te treden. Daarnaast vertegenwoordigde ik de belangen van Connexxion als sponsor van Haarlem Jazzstad.

Dit jaar was ik voor het eerst sponsor van Haarlem Jazzstad met Opmeer PR & Communicatie. Haarlem Jazzstad is voor mij een opdrachtgever geworden waarbij het grootste deel van de deal is ondergebracht in een barterovereenkomst. Mijn werkzaamheden bestaan uit de coördinatie en uitvoering van alle communicatieactiviteiten. In ruil daarvoor krijg ik een sponsorpakket zodat ik met naam en logo vertegenwoordigd ben op verschillende uitingen. Zo kwam er op het grote beeldscherm naast het podium een commercial voorbij en hing er een metersgroot doek aan het buitenhek. De commercial gaf mij de gelegenheid om de logo's van mijn opdrachtgevers langs te laten komen. Gezien de reacties van velen is de commercial niet onopgemerkt gebleven.

Daarnaast was het voor mij een mooie gelegenheid om mijn zakenrelaties uit te nodigen in de JazzLounge. Zo heb ik relaties van o.a. EnviroChemie, CleverDisplay, Connexxion, Loods 7, Inspiriment, Schröder, HZO, Business Lease en 2Generations mogen ontvangen. Het is altijd goed om op deze manier de goede verstandhouding te onderstrepen.

Er zat veel werk en tijd in deze opdracht, maar ik heb het met veel plezier gedaan. Nog belangrijker is de kwaliteit van het geleverde werk. De evaluatie moet nog worden gehouden maar de eerste geluiden waren positief. Voor de organisatie is de waardering van het publiek en sponsors van groot belang. Ik heb daar veel vertrouwen in omdat de vele bezoekers die ik heb gesproken het nieuwe podium een aanwinst vonden. Naast de voordelen die het podium bood was het verdwijnen van de tent ook positief voor het licht, geluid, zichtlijnen en ruimte. Het prachtige stadhuis op de achtergrond maakte de keus voor dit podium tot een succes.

Ik blik tevreden terug op Haarlem Jazzstad en kijk al weer uit naar Haarlem Jazzstad 2011.

 

Reageer op dit artikel

Naam: E-mail: * Website:
Reactie:
*   Bij de eerste keer reageren wordt er een e-mail naar u gestuurd ter bevestiging van uw reactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Onthoud mijn gegevens
Stuur e-mailnotificatie nieuwe reacties.